تینو استارز، اولین دوره از رقابت استارتاپی دانش آموزان در الکام استارز

هدر تینو استارز
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp

تینو استارز، اولین دوره از رقابت استارتاپی دانش آموزان در الکام استارز

رویداد الکام استارز99 میزبان استارتاپهای دانش آموزی است. برای رقابت تیم های دانش آموزی 600 میلیون تومان اعتبار از طرح بوم واره در نظر گرفته شده است.
سه تیم نخست دانش آموزی که ایده برتر داشته باشند، هر کدام می توانند از 200 میلیون تومان اعتبار طرح فوق استفاده کنند.

تینو استارز1

نمایشگاه الکامپ 99 در سالن الکام استارز، برای اولین بار میزبان ایده های برتر دانش آموزی رویدادهای «تینوتک» بود.
دانش آموزان در کنار استارتاپ های توسعه یافته فرصت معرفی ایده های خودشان را داشتند.
امسال که الکام استارز به دلیل کرونا به صورت مجازی برگزار می شود، از دانش آموزان سراسر کشور دعوت می شود تا فرصت رقابت در این رویداد حرفه ای را از دست ندهند.

تینو استارز2

در این دوره از رقابت ها سازمان فناوری اطلاعات در نظر دارد به سه تیم برتر دانش آموزی معادل 200 میلیون تومان از طرح بوم واره را اختصاص دهد تا برندگان بتوانند از این امکان به منظور توسعه ایده های خود استفاده کنند.
نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت، تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران بوده و برگزارکننده بزرگترین رویداد فناوری کشور است. الکام استارز امسال میزبان صدها ستاره فعال پر شور و نوآور خواهد بود .

از سال 99 سازمان فناوری اطلاعات با همکاری دفتر اقتصاد دیجیتال معاونت علمی ریاست جمهوری و مشارکت بخش خصوصی در اجرای پروژه ملی «رویدادهای کارآفرینی دانش آموزی با رویکرد کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات» تلاش دارند تا ضمن توسعه نگرش کار آفرینی در میان دانش آموزان، آنها را در فضاهای واقعی کسب و کار و رقابت با استارتاپ های بزرگ و کوچک قرار دهند.
تینو استارز فرصتی است برای به نمایش گذاشتن خلاقیت و نوآوری ایده های دانش آموزی وکسب تجربیات و امکان استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران علاقه مند.
همچنین رسانه دنیای تراشه افتخار دارد به واسطه حضور در حامیان رسانه ای این جشنواره برای بسط و گسترش اخبار و اطلاعات معتبر ، گزارش ها و اخبار های این جشنواره را به کاربران و علاقه مندان منتقل کند.
#الکامپ_استارز

تینو استارز بنر

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *