2018 best game
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp

مثل هر سال روزهای آخر سال میلادی به شرکت ها و وبسایت های معتبر اختصاص دارد که محصولات و نتیجه گیری های خود را طبقه بندی و آمار سالیانه را تیین کنند.

در این بین وب سات های معتبری در زمینه ی بازی های کامپیوتری همچون IGN،  Game Spot،Playgon، Gamingbolt، Digital Trendsو … بهترین بازی کامپیوتری سال 2018 را از نظر محتوا،گرافیک،محبوبیت و رای گیمرها، هوش مصنوعی و سناریو را معرفی کردند.

همانطور که می دانید بازی GOD Of War به عنوان بهترین بازی سال 2018 انتخاب شد اما شاید برای شما جالب باشد تا بدانید هر یک از منتقدان و سایت های بازی های ویدیویی کدام بازی را به عنوان بهترین بازی سال انتخاب کرده اند.

وب سایت IGN:

از نظر این وبسایت بهترین بازی سال 2018 GOD Of War بود که در تاریخ 31 فروردین 1397 (20 آوریل 2018) توسط شرکت سونی منتشر شد.

وب سایت Game Spot :

بهترن بازی سال 2018 از نظر این وبسایت بازی Red Dead Redemption 2 بود که در تاریخ 4 آبان 1397 (26 اکتبر 2018) توسط شرکت راک استار منتشر شد.

وب سایت Digital Fix :

بهترین بازی سال 2018 از دید این وب سایت بازی SpiderMan بود که در تاریخ 14 شهریور 1397 (7سپتامبر 2018) توسط شرکت سونی منتشر شد.

 

از این رو وبسایت های معتبر دیگری هم با این 3 وبسایت منتخب ما هم عقیده بودند و طبق گزارشات خود بهترین بازی سال را اینگونه معرفی کردند.

PlayGon  = GOD Of War

Gamingbolt = Red Dead Redmeption 2

Digital Trends = Red Dead Redemption 2

Game Radar =  GOD Of War

Empire Magazine = GOD Of War

Telegraph =   Red Dead Redemption 2

The Guardian = Red Dead Redemption 2

US Gamer = Red Dead Redemption 2

Timer = GOD Of War

همانطور که مشاهده می کنید بازی GOD Of War و Red Dead Redemption 2  در صدر بهترین بازی های سال 2018 از نگاه منتقدان و سایت های بازی های ویدیویی قرار دارد.

اگر تاکنون این بازی ها را انجام نداده اید ذ، زمان را از دست داده اید.

 

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *