برترین بازیهای سال ۲۰۱۸

مثل هر سال روزهای آخر سال میلادی به شرکت ها و وبسایت های معتبر اختصاص دارد که محصولات و نتیجه گیری های خود را طبقه بندی و آمار سالیانه را تیین کنند.

در این بین وب سات های معتبری در زمینه ی بازی های کامپیوتری همچون IGN،  Game Spot،Playgon، Gamingbolt، Digital Trendsو … بهترین بازی کامپیوتری سال ۲۰۱۸ را از نظر محتوا،گرافیک،محبوبیت و رای گیمرها، هوش مصنوعی و سناریو را معرفی کردند.

همانطور که می دانید بازی GOD Of War به عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۸ انتخاب شد اما شاید برای شما جالب باشد تا بدانید هر یک از منتقدان و سایت های بازی های ویدیویی کدام بازی را به عنوان بهترین بازی سال انتخاب کرده اند.

وب سایت IGN:

از نظر این وبسایت بهترین بازی سال ۲۰۱۸ GOD Of War بود که در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ (۲۰ آوریل ۲۰۱۸) توسط شرکت سونی منتشر شد.

وب سایت Game Spot :

بهترن بازی سال ۲۰۱۸ از نظر این وبسایت بازی Red Dead Redemption 2 بود که در تاریخ ۴ آبان ۱۳۹۷ (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸) توسط شرکت راک استار منتشر شد.

وب سایت Digital Fix :

بهترین بازی سال ۲۰۱۸ از دید این وب سایت بازی SpiderMan بود که در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ (۷سپتامبر ۲۰۱۸) توسط شرکت سونی منتشر شد.

 

از این رو وبسایت های معتبر دیگری هم با این ۳ وبسایت منتخب ما هم عقیده بودند و طبق گزارشات خود بهترین بازی سال را اینگونه معرفی کردند.

PlayGon  = GOD Of War

Gamingbolt = Red Dead Redmeption 2

Digital Trends = Red Dead Redemption 2

Game Radar =  GOD Of War

Empire Magazine = GOD Of War

Telegraph =   Red Dead Redemption 2

The Guardian = Red Dead Redemption 2

US Gamer = Red Dead Redemption 2

Timer = GOD Of War

همانطور که مشاهده می کنید بازی GOD Of War و Red Dead Redemption 2  در صدر بهترین بازی های سال ۲۰۱۸ از نگاه منتقدان و سایت های بازی های ویدیویی قرار دارد.

اگر تاکنون این بازی ها را انجام نداده اید ذ، زمان را از دست داده اید.