الکام استارز روز سوم – سلامت و توان بخشی

الکام استارز هدر روز سوم
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp

الکام استارز - روز سوم

روز سوم الکام استارز در شرایطی شروع شد که در دو روز گذشته از این رویداد 24 تیم استارتاپی از پروژه های خود دفاع کردند و کسب و کار خود را معرفی کردند. اما در بخش دوم از روز سوم این رویداد استارتاپ های دانش آموزی رنگ و بوی بیشتری به این مسابقات دادند.

در این روز 15 داور به صورت حضوری و انلاین کسب و کار های استارتاپی را مورد بررسی قرار دادند سؤالات چالشی خود را مطرح کردند. رسول قربانی (سردبیر پایگاه تحلیلی خبری راه‌پرداخت)، تبسم لطیفی (مدیرعامل مامان‌پز)، حسین مزروعی (مدیرعامل آواگیمز) میثم زرگرپور (معاون سرمایه‌گذاری صندوق نوآفرین)، امیرحسین محمدی(‌مدیر توسعه کسب‌وکار، پشوتن) پورزشک (مدیرعامل پادرو) بخشی از داوران هستند

الکام استارز

همچنین امیر زاهدی (نماینده ایرانسل و کارشناس حوزه نوآوری ایرانسل)، لنا وفایی (مدیرعامل پیاده)، پانته‌آ دیداری (مدیرعامل داستان من)، کامران خوشی (کارآفرین)، وحید رجلبو (مدیرعامل استارت‌آپ توانیتو)، محمدحسین محسنی (مدیرعامل پازلی)، ژوبین علاقه‌مند (مدیرعامل شرکت لیان)، رضا سخن‌سنج (مدیر روابط‌عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد) و هاجر حکیمی (مدیرعامل مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد) در جایگاه داوران روز سوم به شکل حضوری و آنلاین در الکام‌پیچ حاضر شدند.

گروه های استارتاپی که در بخش صبحگاهی کسب و کار خود را شرح دادند بیشتر در حوزه بهداشت و سلامت فعالیت داشتند اا در بخش عصرگاهی استارتاپ های حوزه توان بخشی و کمک به معلولیت (توان تک) از کسب و کار خود دفاع کردند. 

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *