الکام استارز روز اول – بخش الکام پیچ

الکام استارز هدر روز اول
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp

الکام استارز - روز اول

نخستین روز الکام استارز در تاریخ 29 دی روز دوشنبه با الکام پیچ، بخش جانبی الکام استارز در موزه پست و ارتباطات برگزار شد.

این رویداد به صورت آنلاین و نیمه حضوری طی 4 روز برگزار می گردد و در آن، در بخش الکام پیچ استارتاپ هایی که به این بخش وارد شدند در مورد کسب و کار و روند پیشرفت و کار خود توضیح می دهند و به کمک داورانی که به صورت حضوری و همینطور آنلاین در محل این رویداد حضور دارند می توانند ضعف ها و نقاط قوت و راه کار های ادامه راه خود را شناسایی کنند. نتایج نهایی بخش داوری نیز ۴ بهمن‌ماه به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رسید.

 

الکام استارز

رسول قربانی (سردبیر پایگاه خبری راه‌پرداخت)، نیما نورمحمدی (بنیان‌گذار پونیشا)، جلال سمیعی (استراتژیست رسانه و محتوا)، تبسم لطیفی (بنیان‌گذار مامان‌پز)، به‌عنوان داوران آنلاین در بخش صبحگاهی الکام‌پیچ حاضر شدند. همچنین کتایون سپهری (مدیر شتاب‌دهنده منش)، هادی فرنود (بنیان‌گذار کاموا) و امیر چگینی (نماینده ایرانسل لبز) داوران حاضر در موزه پست و ارتباطات به داوری محصولات و ایده‌های ارائه شده در بخش صبحگاهی رویداد الکام‌پیچ پرداختند.

آرش برهمند، دبیر الکلام‌استارز در پایان‌بخش صبحگاهی با تأکید بر اینکه این رویداد بیشتر رویدادی انگیزشی است گفت: «ارائه جدی‌تر، فیلتر شده و تخصصی استارت‌آپ‌ها در غالب اتاق شتاب برگزار می‌شود. از همین رو همه تلاش برگزارکنندگان الکام‌پیچ ایجاد شرایطی است که استارتاپ‌ها با حضور در مقابل داوران امکان ارزیابی و ارائه محصول خود را داشته باشند. در حقیقت تلاش کرده‌ایم شرکت‌کنندگان این بخش را وارد یک بازی تدارکاتی برای حضور در مراحل بعدی کنیم. همچنین نتیجه نهایی داوری این رویداد روز ۴ بهمن اعلام خواهد شد.» از سویی دیگر محمدباقر اثنی‌عشری، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور نیز در بخش عصرگاهی این رویداد با اشاره به شش سال سابقه الکام و الکام‌استارز گفت: «امسال به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا و مشکلاتی که در پی این بیماری تجربه کردیم، این رویداد به شکل آنلاین و نیمه‌حضوری برگزار شد. برگزاری آنلاین الکام‌استارز به‌منظور رعایت موازین بهداشتی و سلامتی بود. در نهایت اما الکام‌پیچ را به شکل نیمه‌حضوری برگزار کردیم تا شور و هیجان این بخش را تاحدامکان حفظ کنیم.» اثنی‌عشری از برگزاری پرشورتر الکام‌استارز بعد از بهبود شرایط کرونا در سال آینده خبر داد و افزود: «این رویداد هرسال با گسترش بیشتری پیش رفته است. تلاش ما بر این است تا با انگیزه روزافزون مراحل بعدی را پیش ببریم و موقعیتی برای حضور حداکثری جوانان فراهم کنیم.»
الکام استارز1
الکام استارز2

خبرنامه دنیای تراشه

با عضو شدن در خبرنامه چیپست، به ما اجازه می دهید تا در هنگام رویدادهای مهم، به سرعت شما را در جریان بگذاریم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *